Klimatyzacja Rzeszów

Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów stacjonarnych

Klimatyzacja Rzeszów - kontakt telefon
Telefon:
+48 508 558 156
Klimatyzacja Rzeszów - kontakt email
Email:
kontakt@klimateraz.pl
Klimatyzacja Rzeszów - adres
Adres:
Rzeszów, ul. Lwowska 98
Bezpłatna wycena

Nasz specjalista przyjedzie, doradzi i wyceni odpowiedni dla Ciebie klimatyzator zupełnie za darmo

Najlepsza oferta

Otrzymasz najtańszą ofertę na klimatyzator na lokalnym rynku klimatyzatorów stacjonarnych

Dostawa i montaż

Nasza ekipa bezpłatnie dostarczy i zamontuje zamówiony klimatyzator stacjonarny

Klimatyzacja do Twojego
mieszkania w Rzeszowie

Jaki klimatyzator wybrać do mieszkania? Najprostszym i zarazem najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest klimatyzator ścienny typu SPLIT, którego jednostka wewnętrzna umieszczona jest na ścianie, a zewnętrzna montowana jest na balkonie. Warto w tym przypadku zadbać o swój komfort i wybrać model klimatyzatora, który nie będzie nadmiernie hałasował i jednocześnie wystarczająco dobrze schłodzi mieszkanie w Rzeszowie w upalne dni.

Klimatyzacja Rzeszów
Klimatyzacja do mieszkania Rzeszów
Klimatyzacja do domu Rzeszów
Klimatyzacja Rzeszów

Klimatyzacja do Twojego
domu w Rzeszowie

W przypadku wyboru klimatyzacji do domu w Rzeszowie warto zastanowić się, ile pomieszczeń bedzie ona schładzać. Przy większej powierzchni należy wziąć pod uwagę bardziej wydajne modele: 5,5 kW i 7 kW. Chcąc zadbać o komfort w całym domu w Rzeszowie i okolicach, bardzo często klienci decydują się kilka mniejszych klimatyzatorów rozmieszczonych w różnych pomieszczeniach.

Klimatyzacja do Twojej
firmy w Rzeszowie

W obecnych czasach klimatyzacja w Rzeszowskich firmach to już standard. Pozwala ona efektywnie pracować w komfortowych warunkach, niezależnie od tego, czy jest to praca biurowa, produkcja, czy sprzedaż. Zadbaj o swoich pracowników i klientów i zamów klimatyzator do swojej firmy w Rzeszowie już dziś!

Klimatyzacja Stacjonarna Rzeszów
Klimatyzacja do mieszkania Rzeszów
Montaż klimatyzatorów Rzeszów
Montaż klimatyzacji Rzeszów

Montaż klimatyzacji
Rzeszów i okolice

Nasi specjaliści zamotnują klimatyzację w każdych warunkach w Rzeszowie. Posiadając specjalistyczny sprzęt i uprawnienia jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób i w niedługim czasie uruchomić klimatyzację w Twoim mieszkaniu, domu, czy firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Serwis klimatyzatorów
w Rzeszowie i okolicach

Wykonujemy przeglądy okresowe klimatyzatorów typu split wszystkich producentów. Przegląd okresowy polega na sprawdzeniu poprawności działania klimatyzacji, dokładnym czyszczeniu filtrów i odgrzybianiu całego systemu. Regularne wynywanie takich przeglądów jest niezbędne do dotrzymania warunków gwarancji producenta.

Przeglądy okresowe klimatyzatorów Rzeszów
Serwis klimatyzacji Rzeszów

Zafunduj sobie i bliskim odrobinę komfortu i zamów klimatyzator już teraz

Nasz specjalista dokona darmowej wyceny klimatyzatora

Sprawdź, co piszą o nas klienci
Montaż Klimatyzacji Rzeszów

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wybrać odpowiedni klimatyzator do mieszkania w Rzeszowie?

  Wybór odpowiedniego klimatyzatora nie jest łatwy. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, jak np. kubatura pomieszczenia, ilość osób przebywających w pomieszczeniu, urządzenia wydzielające ciepło, okna, itd. Aby zrobić to odpowiednio, zalecamy kontakt z naszym specjalistą, który za darmo dobierze odpowiedni klimatyzator i jego moc, zaproponuje najlepszą cenę na Rzeszowskim rynku.

 • Jak długo trzeba czekać na montaż klimatyzacji w Rzeszowie?

  W naszej firmie standardowy okres oczekiwania na montaż klimatyzatora to zakres od 3 do 14 dni roboczych. W szczególnych przypadkach może się przedłużyć, co jest ustalane jeszcze przed złożeniem zamówienia.

 • Jak długo trwa montaż klimatyzacji w Rzeszowie?

  W zależności od stopnia trudności montażu klimatyzatora, jest to zakres od 4 godzin do maksymalnie 2 dni roboczych (w skrajnych przypadkach).

 • Ile kosztuje klimatyzator stacjonarny w Rzeszowie?

  Na koszt klimatyzacji składa się cena samego urządzenia i usługa montażu, która jest wyceniana indywidualnie. Koszt samego urządzenia jest zróżnicowany - w zależności od jego mocy.

 • Jak często należy przeprowadzać przeglądy techniczne klimatyzacji?

  W zależności od producenta, aby dochować warunków gwarancji należy przeprowadzać przeglądy okresowe (czyszczenie filtrów i sprawdzenie poprawności działania urządzenia) w ilości minimum 1 rocznie (lub co X przepracowanych godzin).

Klimatyzacja Rzeszów i okolice

Pogoda w Rzeszowie nie rozpieszcza. Ciągłe upały powodują, że mieszkańcom Rzeszówa coraz ciężej wytrzymać w swoich domach. Temperatury sięgają 35 stopni Celsjusza w cieniu, przez co domy i mieszkania w całym mieście Rzeszów nagrzewają się bardzo mocno. Wychodzimy naprzeciw wysokim temperaturom oferując mieszkańcom Rzeszowa i okolic klimatyzatory bez konieczności długiego oczekiwania na dostawę i montaż. Już w ciągu 3 dni możemy zamontować klimatyzację w dzielnicach Rzeszowa, tj.: Przybyszówka, Miłocin, Baranówka, Staromieście, Załęże, Staroniwia, Śródmieście, Pobitno, Nowe Miesto, Zwięczyca, Drabinianka, Zalesie, Słocina, Budziwój. Cały Rzeszów objęty jest naszymi ekspresowymi usługami. Oprócz samego Rzeszowa, świadczmy usługi również w okolicznych miejscowościach: Błażowa, Białka, Błażowa Dolna, Błażowa Górna, Futoma, Kąkolówka, Lecka, Nowy Borek, Piątkowa, Boguchwała, Kielanówka, Lutoryż, Mogielnica, Niechobrz, Nosówka, Racławówka, Wola Zgłobieńska, Zarzecze, Zgłobień, Kielanówka, Lutoryż, Mogielnica, Niechobrz, Nosówka, Racławówka, Wola Zgłobieńska, Zarzecze, Zgłobień, Błędowa Tyczyńska, Borówki, Chmielnik, Wola Rafałowska, Zabratówka, Dynów, Bachórz, Dąbrówka Starzeńska, Dylągowa, Harta, Laskówka, Łubno, Pawłokoma, Reszów, Ulanica, Wyręby, Głogów Małopolski, Budy Głogowskie, Hucisko, Lipie, Osiczyna, Pogwizdów Stary, Przewrotne, Rudna Mała, Wysoka Głogowska, Zapole, Brzezówka, Dylągówka, Grzegorzówka, Hyżne, Szklary, Wólka Hyżneńska, Duble, Kamień, Łowisko, Morgi, Nowy Kamień, Podlesie, Krasne, Malawa, Palikówka, Strażów, Lubenia, Siedliska, Sołonka, Straszydle, Sokołów Małopolski, Dołęga, Górno, Kąty Trzebuskie, Markowizna, Meszne, Nienadówka, Poręby, Rękaw, Trzeboś, Trzeboś-Podlas, Trzebuska, Turza, Turza-Zalas, Wólka Niedźwiedzka, Wólka Sokołowska, Wólka Sokołowska k. Wólki Niedźwiedzkiej, Zaborze, Błędowa Zgłobieńska, Bratkowice, Dąbrowa, Dębry, Kamyszyn, Lasek, Mrowla, Otoka, Rudna Wielka, Słotwinka, Świlcza, Trzciana, Woliczka, Gęsiówka, Górka Zaczerska, Jasionka, Kamionka, Łąka, Łukawiec, Nowa Wieś, Stobierna, Tajęcina, Terliczka, Trzebownisko, Wólka Podleśna, Zaczernie, Tyczyn, Borek Stary, Hermanowa, Kielnarowa. Przyjedziemy na miejsce, doradzimy w wyborze odpowiedniego klimatyzatora, dostarczymy i zamontujemy sprzęt najszybciej, jak to możliwe - w przeciwieństwie do konkurencji, gdzie na montaż klimatyzacji trzeba czekać nawet dwa miesiące. Zapraszamy do kontaktu klientów z Rzeszówa i okolic - już dzisiaj zamów swoją klimatyzację!