Klimatyzacja Jarosław

Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów stacjonarnych

Klimatyzacja Jarosław - kontakt telefon
Telefon:
+48 508 558 156
Klimatyzacja Jarosław - kontakt email
Email:
kontakt@klimateraz.pl
Klimatyzacja Jarosław - adres
Adres:
PPHU PRĄDEX
Leżajsk, ul. Mickiewicza 82B
Bezpłatna wycena

Nasz specjalista przyjedzie, doradzi i wyceni odpowiedni dla Ciebie klimatyzator zupełnie za darmo

Najlepsza oferta

Otrzymasz najtańszą ofertę na klimatyzator na lokalnym rynku klimatyzatorów stacjonarnych

Dostawa i montaż

Nasza ekipa bezpłatnie dostarczy i zamontuje zamówiony klimatyzator stacjonarny

Klimatyzacja do Twojego
mieszkania w Jarosławiu

Jaki klimatyzator wybrać do mieszkania? Najprostszym i zarazem najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest klimatyzator ścienny typu SPLIT, którego jednostka wewnętrzna umieszczona jest na ścianie, a zewnętrzna montowana jest na balkonie. Warto w tym przypadku zadbać o swój komfort i wybrać model klimatyzatora, który nie będzie nadmiernie hałasował i jednocześnie wystarczająco dobrze schłodzi mieszkanie w Jarosławiu w upalne dni.

Klimatyzacja Jarosław
Klimatyzacja do mieszkania Jarosław
Klimatyzacja do domu Jarosław
Klimatyzacja Jarosław

Klimatyzacja do Twojego
domu w Jarosławiu

W przypadku wyboru klimatyzacji do domu w Jarosławiu warto zastanowić się, ile pomieszczeń bedzie ona schładzać. Przy większej powierzchni należy wziąć pod uwagę bardziej wydajne modele: 5,5 kW i 7 kW. Chcąc zadbać o komfort w całym domu w Rzeszowie i okolicach, bardzo często klienci decydują się kilka mniejszych klimatyzatorów rozmieszczonych w różnych pomieszczeniach.

Klimatyzacja do Twojej
firmy w Rzeszowie

W obecnych czasach klimatyzacja w Rzeszowskich firmach to już standard. Pozwala ona efektywnie pracować w komfortowych warunkach, niezależnie od tego, czy jest to praca biurowa, produkcja, czy sprzedaż. Zadbaj o swoich pracowników i klientów i zamów klimatyzator do swojej firmy w Jarosławiu już dziś!

Klimatyzacja Stacjonarna Jarosław
Klimatyzacja do mieszkania Jarosław
Montaż klimatyzatorów Jarosław
Montaż Klimatyzacji Jarosław

Montaż klimatyzacji
Jarosław i okolice

Nasi specjaliści zamotnują klimatyzację w każdych warunkach w Jarosławiu. Posiadając specjalistyczny sprzęt i uprawnienia jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób i w niedługim czasie uruchomić klimatyzację w Twoim mieszkaniu, domu, czy firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Serwis klimatyzatorów
w Jarosławiu i okolicach

Wykonujemy przeglądy okresowe klimatyzatorów typu split wszystkich producentów. Przegląd okresowy polega na sprawdzeniu poprawności działania klimatyzacji, dokładnym czyszczeniu filtrów i odgrzybianiu całego systemu. Regularne wynywanie takich przeglądów jest niezbędne do dotrzymania warunków gwarancji producenta.

Przeglądy okresowe klimatyzatorów Jarosław
Serwis klimatyzacji Jarosław

Zafunduj sobie i bliskim odrobinę komfortu i zamów klimatyzator już teraz

Nasz specjalista dokona darmowej wyceny klimatyzatora

Sprawdź, co piszą o nas klienci
Montaż Klimatyzacji Jarosław

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wybrać odpowiedni klimatyzator do mieszkania w Jarosławiu?

  Wybór odpowiedniego klimatyzatora nie jest łatwy. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, jak np. kubatura pomieszczenia, ilość osób przebywających w pomieszczeniu, urządzenia wydzielające ciepło, okna, itd. Aby zrobić to odpowiednio, zalecamy kontakt z naszym specjalistą, który za darmo dobierze odpowiedni klimatyzator i jego moc, zaproponuje najlepszą cenę na Jarosławskim rynku.

 • Jak długo trzeba czekać na montaż klimatyzacji w Jarosławiu?

  W naszej firmie standardowy okres oczekiwania na montaż klimatyzatora to zakres od 3 do 14 dni roboczych. W szczególnych przypadkach może się przedłużyć, co jest ustalane jeszcze przed złożeniem zamówienia.

 • Jak długo trwa montaż klimatyzacji w Jarosławiu?

  W zależności od stopnia trudności montażu klimatyzatora, jest to zakres od 4 godzin do maksymalnie 2 dni roboczych (w skrajnych przypadkach).

 • Ile kosztuje klimatyzator stacjonarny w Jarosławiu?

  Na koszt klimatyzacji składa się cena samego urządzenia i usługa montażu, która jest wyceniana indywidualnie. Koszt samego urządzenia jest zróżnicowany - w zależności od jego mocy.

 • Jak często należy przeprowadzać przeglądy techniczne klimatyzacji?

  W zależności od producenta, aby dochować warunków gwarancji należy przeprowadzać przeglądy okresowe (czyszczenie filtrów i sprawdzenie poprawności działania urządzenia) w ilości minimum 1 rocznie (lub co X przepracowanych godzin).

Klimatyzacja Jarosław i okolice

Pogoda w Jarosławiu nie rozpieszcza. Ciągłe upały powodują, że mieszkańcom Jarosławia coraz ciężej wytrzymać w swoich domach. Temperatury sięgają 35 stopni Celsjusza w cieniu, przez co domy i mieszkania w całym mieście Rzeszów nagrzewają się bardzo mocno. Wychodzimy naprzeciw wysokim temperaturom oferując mieszkańcom Jarosławia i okolic klimatyzatory bez konieczności długiego oczekiwania na dostawę i montaż. Już w ciągu 3 dni możemy zamontować klimatyzację w dzielnicach Jarosławia i okolicach, tj.: Boratyn, Chłopice, Dobkowice, Jankowice, Karwaka, Lutków, Łowce, Zamiechów, Blich, Brodowicze, Dolnoleżajskie, Garbarze, Głęboka, Górnoleżajskie, Kolaniki, Kolonia Oficerska, Krakowskie Przedmieście, Kruhel Pawłosiowski, Kruhel Pełkiński, Krzyżowe Drogi, Lachmanówka, Łazy Kostkowskie, Łazy Szwarcmanowskie, Misztale, Munina Mała, Stawki, Ulanów, Adamówka, Florki, Garbek, Grochy, Jeżyk, Koniaczów, Kostków, Leżachów-Osada, Makowiska, Makowisko, Mendlówka, Młyny, Morawsko, Munina, Murowanka, Okroługi, Olchowa, Ostrówek, Pełkinie, Sobiecin, Surochów, Tuczempy, Wielgosy, Wola Buchowska, Wólka Pełkińska, Zgoda, Bobrówka, Bukowina, Charytany, Czerniawka, Karapyty, Korzenica, Laszki, Miękisz Nowy, Miękisz Stary, Tuchla, Tuchla, Wietlin, Wietlin, Wietlin Pierwszy, Wietlin Trzeci, Wysocko, Cieszacin Mały, Cieszacin Wielki, Ćwiartki, Dębina, Kidałowice, Konstantynówka, Maleniska, Mokra, Ożańsk, Pawłosiów, Szczytna, Ścieżki, Tywonia, Wandówka, Widna Góra, Wierzbna, Hawłowice, Helusz, Jodłówka, Kramarzówka, Parcelacja, Psiarnia, Rozbórz Długi, Rozbórz Okrągły, Rzeplin, Świebodna, Radymno, Budzyń, Chałupki Chotynieckie, Chotyniec, Duńkowice, Grabowiec, Korczowa, Łapajówka, Łazy, Michałówka, Młyny, Moszczany, Nienowice, Ostrów, Piaski, Skołoszów, Sośnica, Sośnica-Brzeg, Święte, Zabłotce, Zadąbrowie, Zaleska Wola, Załazie, Zamojsce, Budzyń, Chałupki Chotynieckie, Chotyniec, Duńkowice, Grabowiec, Korczowa, Łapajówka, Łazy, Michałówka, Młyny, Moszczany, Nienowice, Ostrów, Piaski, Skołoszów, Sośnica, Sośnica-Brzeg, Święte, Zabłotce, Zadąbrowie, Zaleska Wola, Załazie, Zamojsce, Czelatyce, Rokietnica, Tapin, Tuligłowy, Borowiec, Bystrowice, Chorzów, Cząstkowice, Czudowice, Gajówka Śmigłówka, Mokra, Roźwienica, Rudołowice, Słomianka, Tyniowice, Węgierka, Więckowice, Wola Roźwienicka, Wola Węgierska, Biała Góra, Buczyna, Cetula, Chodanie, Chrapy, Cienkie, Górki, Hule, Hutki, Ignasze, Karczmarze, Kopań, Łapajówka, Maczugi, Manasterz, Mielniki, Mołodycz, Nielepkowice, Piwoda, Pocholaje, Pod Piwodą, Radawa, Ryszkowa Wola, Skuratki, Surmaczów-Kolonia, Surmaczówka, Szówsko, Wiązownica, Wola Mołodycka, Wólka Zapałowska, Zapałów, Zastawne. Przyjedziemy na miejsce, doradzimy w wyborze odpowiedniego klimatyzatora, dostarczymy i zamontujemy sprzęt najszybciej, jak to możliwe - w przeciwieństwie do konkurencji, gdzie na montaż klimatyzacji trzeba czekać nawet dwa miesiące. Zapraszamy do kontaktu klientów z Jarosławia i okolic - już dzisiaj zamów swoją klimatyzację!