Klimatyzacja Ropczyce

Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów stacjonarnych

Klimatyzacja Ropczyce - kontakt telefon
Telefon:
+48 508 558 156
Klimatyzacja Ropczyce - kontakt email
Email:
kontakt@klimateraz.pl
Klimatyzacja Ropczyce - adres
Adres:
Rzeszów, ul. Lwowska 98
Bezpłatna wycena

Nasz specjalista przyjedzie, doradzi i wyceni odpowiedni dla Ciebie klimatyzator zupełnie za darmo

Najlepsza oferta

Otrzymasz najtańszą ofertę na klimatyzator na lokalnym rynku klimatyzatorów stacjonarnych

Dostawa i montaż

Nasza ekipa bezpłatnie dostarczy i zamontuje zamówiony klimatyzator stacjonarny

Klimatyzacja do Twojego
mieszkania w Ropczycach

Jaki klimatyzator wybrać do mieszkania? Najprostszym i zarazem najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest klimatyzator ścienny typu SPLIT, którego jednostka wewnętrzna umieszczona jest na ścianie, a zewnętrzna montowana jest na balkonie. Warto w tym przypadku zadbać o swój komfort i wybrać model klimatyzatora, który nie będzie nadmiernie hałasował i jednocześnie wystarczająco dobrze schłodzi mieszkanie w Ropczycach w upalne dni.

Klimatyzacja Ropczyce
Klimatyzacja do mieszkania ropczyce
Klimatyzacja do domu ropczyce
Klimatyzacja Ropczyce

Klimatyzacja do Twojego
domu w Ropczycach

W przypadku wyboru klimatyzacji do domu w Ropczycach warto zastanowić się, ile pomieszczeń bedzie ona schładzać. Przy większej powierzchni należy wziąć pod uwagę bardziej wydajne modele: 5,5 kW i 7 kW. Chcąc zadbać o komfort w całym domu w Ropczycach i okolicach, bardzo często klienci decydują się kilka mniejszych klimatyzatorów rozmieszczonych w różnych pomieszczeniach.

Klimatyzacja do Twojej
firmy w Ropczycach

W obecnych czasach klimatyzacja w Ropczyckich firmach to już standard. Pozwala ona efektywnie pracować w komfortowych warunkach, niezależnie od tego, czy jest to praca biurowa, produkcja, czy sprzedaż. Zadbaj o swoich pracowników i klientów i zamów klimatyzator do swojej firmy w Ropczycach już dziś!

Klimatyzacja Stacjonarna ropczyce
Klimatyzacja do mieszkania ropczyce
Montaż klimatyzatorów ropczyce
Montaż Klimatyzacji Ropczyce

Montaż klimatyzacji
Kolbuszowa i okolice

Nasi specjaliści zamotnują klimatyzację w każdych warunkach w Ropczycach. Posiadając specjalistyczny sprzęt i uprawnienia jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób i w niedługim czasie uruchomić klimatyzację w Twoim mieszkaniu, domu, czy firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Serwis klimatyzatorów
w Ropczycach i okolicach

Wykonujemy przeglądy okresowe klimatyzatorów typu split wszystkich producentów. Przegląd okresowy polega na sprawdzeniu poprawności działania klimatyzacji, dokładnym czyszczeniu filtrów i odgrzybianiu całego systemu. Regularne wynywanie takich przeglądów jest niezbędne do dotrzymania warunków gwarancji producenta.

Przeglądy okresowe klimatyzatorów ropczyce
Serwis klimatyzacji ropczyce

Zafunduj sobie i bliskim odrobinę komfortu i zamów klimatyzator już teraz

Nasz specjalista dokona darmowej wyceny klimatyzatora

Sprawdź, co piszą o nas klienci
Montaż Klimatyzacji Ropczyce

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wybrać odpowiedni klimatyzator do mieszkania w Ropczycach?

  Wybór odpowiedniego klimatyzatora nie jest łatwy. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, jak np. kubatura pomieszczenia, ilość osób przebywających w pomieszczeniu, urządzenia wydzielające ciepło, okna, itd. Aby zrobić to odpowiednio, zalecamy kontakt z naszym specjalistą, który za darmo dobierze odpowiedni klimatyzator i jego moc, zaproponuje najlepszą cenę na Kolbuszowskim rynku.

 • Jak długo trzeba czekać na montaż klimatyzacji w Ropczycach?

  W naszej firmie standardowy okres oczekiwania na montaż klimatyzatora to zakres od 3 do 14 dni roboczych. W szczególnych przypadkach może się przedłużyć, co jest ustalane jeszcze przed złożeniem zamówienia.

 • Jak długo trwa montaż klimatyzacji w Ropczycach?

  W zależności od stopnia trudności montażu klimatyzatora, jest to zakres od 4 godzin do maksymalnie 2 dni roboczych (w skrajnych przypadkach).

 • Ile kosztuje klimatyzator stacjonarny w Ropczycach?

  Na koszt klimatyzacji składa się cena samego urządzenia i usługa montażu, która jest wyceniana indywidualnie. Koszt samego urządzenia jest zróżnicowany - w zależności od jego mocy.

 • Jak często należy przeprowadzać przeglądy techniczne klimatyzacji?

  W zależności od producenta, aby dochować warunków gwarancji należy przeprowadzać przeglądy okresowe (czyszczenie filtrów i sprawdzenie poprawności działania urządzenia) w ilości minimum 1 rocznie (lub co X przepracowanych godzin).

Klimatyzacja Ropczyce i okolice

Pogoda w Ropczycach nie rozpieszcza. Ciągłe upały powodują, że mieszkańcom Ropczyc coraz ciężej wytrzymać w swoich domach. Temperatury sięgają 35 stopni Celsjusza w cieniu, przez co domy i mieszkania w całym mieście Ropczyce nagrzewają się bardzo mocno. Wychodzimy naprzeciw wysokim temperaturom oferując mieszkańcom Ropczyc i okolic klimatyzatory bez konieczności długiego oczekiwania na dostawę i montaż. Już w ciągu 3 dni możemy zamontować klimatyzację w Ropczycach i okolicznych miejscowościach, tj: Będzienica, Bystrzyca, Iwierzyce, Koło Starego Gościńca, Lipie, Nockowa, Olchowa, Olimpów, Podlasek, Sielec, Wiercany, Wiśniowa, Blizna, Borek Mały, Jachimów, Kamionka, Kozia, Kozodrza, Ocieka, Ocieszyn, Ostrów, Skrzyszów, Wiktorzec, Wola Ociecka, Zdżary, Zdżary, Błonia, Borki, Brzyzna Dolna, Brzyzna Górna, Chechły, Czekaj, Część od Brzezówki, Czujek, Dział, Głodna Góra, Granice, Kolonia, Olszyny, Pietrzejowa, Podsłońce, Poręby, Rędziny, Ropczyce, Rzeki, Skotnia, Stawisko, Wesoła, Wiatrówki, Wierzbowe Miasto, Witkowice, Wzgórze, Brzezówka, Buczyna, Budy, Gnojnica, Góry, Granice, Kalitówki, Lubzina, Łączki Kucharskie, Łopuchowa, Mała, Mostki, Niedźwiada, Niedźwiada Druga, Okonin, Potoki, Przymiarki, Przymiarki Górne, Sepnica, Będziemyśl, Boreczek, Budy, Budzisz Zagorzański, Bukowina, Cierpisz, Czarna Sędziszowska, Góra Ropczycka, Góry, Grudna, Jasień, Klęczany, Knieja, Knieja, Kolonia, Krzywa, Lipie, Mały Jasień, Na Dziale, Na Górach, Na Górce, Nowarka, Ostrów, Pasieki, Pod Koleją, Podboreczek, Podlasek, Pola, Poręby, Poręby Drugie, Poręby Pierwsze, Przymiarki, Ruda, Rzeki, Sobótki, Stara Wieś, Szkodna, Za Cegielnią, Zabłocie, Zagacie, Zagorzyce, Zajezierze, Zapadziska, Berdechów, Broniszów, Brzeziny, Glinik, Mały Dział, Nawsie, Rzeki, Średni Dział, Wielki Dział, Wielopole Skrzyńskie. Przyjedziemy na miejsce, doradzimy w wyborze odpowiedniego klimatyzatora, dostarczymy i zamontujemy sprzęt najszybciej, jak to możliwe - w przeciwieństwie do konkurencji, gdzie na montaż klimatyzacji trzeba czekać nawet dwa miesiące. Zapraszamy do kontaktu klientów z Ropczyc i okolic - już dzisiaj zamów swoją klimatyzację!