Klimatyzacja Dębica

Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów stacjonarnych

Klimatyzacja Dębica - kontakt telefon
Telefon:
+48 508 558 156
Klimatyzacja Dębica - kontakt email
Email:
kontakt@klimateraz.pl
Klimatyzacja Dębica - adres
Adres:
Rzeszów, ul. Lwowska 98
Bezpłatna wycena

Nasz specjalista przyjedzie, doradzi i wyceni odpowiedni dla Ciebie klimatyzator zupełnie za darmo

Najlepsza oferta

Otrzymasz najtańszą ofertę na klimatyzator na lokalnym rynku klimatyzatorów stacjonarnych

Dostawa i montaż

Nasza ekipa bezpłatnie dostarczy i zamontuje zamówiony klimatyzator stacjonarny

Klimatyzacja do Twojego
mieszkania w Dębicy

Jaki klimatyzator wybrać do mieszkania? Najprostszym i zarazem najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest klimatyzator ścienny typu SPLIT, którego jednostka wewnętrzna umieszczona jest na ścianie, a zewnętrzna montowana jest na balkonie. Warto w tym przypadku zadbać o swój komfort i wybrać model klimatyzatora, który nie będzie nadmiernie hałasował i jednocześnie wystarczająco dobrze schłodzi mieszkanie w Dębicy w upalne dni.

Klimatyzacja Dębica
Klimatyzacja do mieszkania Dębica
Klimatyzacja do domu Dębica
Klimatyzacja Dębica

Klimatyzacja do Twojego
domu w Dębicy

W przypadku wyboru klimatyzacji do domu w Dębicy warto zastanowić się, ile pomieszczeń bedzie ona schładzać. Przy większej powierzchni należy wziąć pod uwagę bardziej wydajne modele: 5,5 kW i 7 kW. Chcąc zadbać o komfort w całym domu w Dębicy i okolicach, bardzo często klienci decydują się kilka mniejszych klimatyzatorów rozmieszczonych w różnych pomieszczeniach.

Klimatyzacja do Twojej
firmy w Dębicy

W obecnych czasach klimatyzacja w Dębickich firmach to już standard. Pozwala ona efektywnie pracować w komfortowych warunkach, niezależnie od tego, czy jest to praca biurowa, produkcja, czy sprzedaż. Zadbaj o swoich pracowników i klientów i zamów klimatyzator do swojej firmy w Dębicy już dziś!

Klimatyzacja Stacjonarna Dębica
Klimatyzacja do mieszkania Dębica
Montaż klimatyzatorów Dębica
Montaż klimatyzacji Dębica

Montaż klimatyzacji
Dębica i okolice

Nasi specjaliści zamotnują klimatyzację w każdych warunkach w Dębicy. Posiadając specjalistyczny sprzęt i uprawnienia jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób i w niedługim czasie uruchomić klimatyzację w Twoim mieszkaniu, domu, czy firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Serwis klimatyzatorów
w Dębicy i okolicach

Wykonujemy przeglądy okresowe klimatyzatorów typu split wszystkich producentów. Przegląd okresowy polega na sprawdzeniu poprawności działania klimatyzacji, dokładnym czyszczeniu filtrów i odgrzybianiu całego systemu. Regularne wynywanie takich przeglądów jest niezbędne do dotrzymania warunków gwarancji producenta.

Przeglądy okresowe klimatyzatorów Dębica
Serwis klimatyzacji Dębica

Zafunduj sobie i bliskim odrobinę komfortu i zamów klimatyzator już teraz

Nasz specjalista dokona darmowej wyceny klimatyzatora

Sprawdź, co piszą o nas klienci
Montaż Klimatyzacji Dębica

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wybrać odpowiedni klimatyzator do mieszkania w Dębicy?

  Wybór odpowiedniego klimatyzatora nie jest łatwy. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, jak np. kubatura pomieszczenia, ilość osób przebywających w pomieszczeniu, urządzenia wydzielające ciepło, okna, itd. Aby zrobić to odpowiednio, zalecamy kontakt z naszym specjalistą, który za darmo dobierze odpowiedni klimatyzator i jego moc, zaproponuje najlepszą cenę na Kolbuszowskim rynku.

 • Jak długo trzeba czekać na montaż klimatyzacji w Dębicy?

  W naszej firmie standardowy okres oczekiwania na montaż klimatyzatora to zakres od 3 do 14 dni roboczych. W szczególnych przypadkach może się przedłużyć, co jest ustalane jeszcze przed złożeniem zamówienia.

 • Jak długo trwa montaż klimatyzacji w Dębicy?

  W zależności od stopnia trudności montażu klimatyzatora, jest to zakres od 4 godzin do maksymalnie 2 dni roboczych (w skrajnych przypadkach).

 • Ile kosztuje klimatyzator stacjonarny w Dębicy?

  Na koszt klimatyzacji składa się cena samego urządzenia i usługa montażu, która jest wyceniana indywidualnie. Koszt samego urządzenia jest zróżnicowany - w zależności od jego mocy.

 • Jak często należy przeprowadzać przeglądy techniczne klimatyzacji?

  W zależności od producenta, aby dochować warunków gwarancji należy przeprowadzać przeglądy okresowe (czyszczenie filtrów i sprawdzenie poprawności działania urządzenia) w ilości minimum 1 rocznie (lub co X przepracowanych godzin).

Klimatyzacja Dębica i okolice

Pogoda w Dębicy nie rozpieszcza. Ciągłe upały powodują, że mieszkańcom Dębicaa coraz ciężej wytrzymać w swoich domach. Temperatury sięgają 35 stopni Celsjusza w cieniu, przez co domy i mieszkania w całym mieście Dębica nagrzewają się bardzo mocno. Wychodzimy naprzeciw wysokim temperaturom oferując mieszkańcom Dębicy i okolic klimatyzatory bez konieczności długiego oczekiwania na dostawę i montaż. Już w ciągu 3 dni możemy zamontować klimatyzację w Dębicy i okolicznych miejscowościach, tj: Cmolas, Bączałka, Bukowa, Głobikówka, Gorzejowa, Grudna Dolna, Grudna Górna, Januszkowice, Kamienica Dolna, Kamienica Górna, Klecie, Nawsie Brzosteckie, Opacionka, Przeczyca, Siedliska-Bogusz, Skurowa, Smarżowa, Wola Brzostecka, Zawadka Brzostecka, Borowa, Chotowa, Czarna, Głowaczowa, Golemki, Grabiny, Jaźwiny, Mazury, Podlesie, Przeryty Bór, Przyborów, Rędziny, Róża, Stara Jastrząbka, Stary Jawornik, Żdżary, Budzisz, Gawrzyłowa, Kawęczyn, Kępa, Koło Słonecznej, Kopaliny, Piaski, Poddęby, Skotnia, Wolica, Braciejowa, Brzeźnica, Budy Łopuchowskie, Dąbrówki, Głobikowa, Grabówka, Gumniska, Kąty, Kędzierz, Kochanówka, Kozłów, Latoszyn, Łupiny, Nagawczyna, Paszczyna, Paszczyński Las, Podgrodzie, Pustków, Pustków-Osiedle, Pustynia, Stasiówka, Stobierna, Zawada, Dęborzyn, Dębowa, Dzwonowa, Jodłowa, Zagórze, Pilzno, Bobrowa, Bobrowa Wola, Góra Motyczna, Korzeniów, Mokre, Nagoszyn, Straszęcin, Wiewiórka, Wola Wielka, Wola Żyrakowska, Zasów, Zawierzbie, Żyraków. Przyjedziemy na miejsce, doradzimy w wyborze odpowiedniego klimatyzatora, dostarczymy i zamontujemy sprzęt najszybciej, jak to możliwe - w przeciwieństwie do konkurencji, gdzie na montaż klimatyzacji trzeba czekać nawet dwa miesiące. Zapraszamy do kontaktu klientów z Dębicaa i okolic - już dzisiaj zamów swoją klimatyzację!