Klimatyzacja Rakszawa

Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów stacjonarnych

Klimatyzacja Rakszawa - kontakt telefon
Telefon:
+48 508 558 156
Klimatyzacja Rakszawa - kontakt email
Email:
kontakt@klimateraz.pl
Klimatyzacja Rakszawa - adres
PPHU PRĄDEX
Leżajsk, ul. Mickiewicza 82B
Bezpłatna wycena

Nasz specjalista przyjedzie, doradzi i wyceni odpowiedni dla Ciebie klimatyzator zupełnie za darmo

Najlepsza oferta

Otrzymasz najtańszą ofertę na klimatyzator na lokalnym rynku klimatyzatorów stacjonarnych

Dostawa i montaż

Nasza ekipa bezpłatnie dostarczy i zamontuje zamówiony klimatyzator stacjonarny

Klimatyzacja do Twojego
mieszkania w Rakszawie

Jaki klimatyzator wybrać do mieszkania? Najprostszym i zarazem najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest klimatyzator ścienny typu SPLIT, którego jednostka wewnętrzna umieszczona jest na ścianie, a zewnętrzna montowana jest na balkonie. Warto w tym przypadku zadbać o swój komfort i wybrać model klimatyzatora, który nie będzie nadmiernie hałasował i jednocześnie wystarczająco dobrze schłodzi mieszkanie w Rakszawie w upalne dni.

Klimatyzacja Rakszawa
Klimatyzacja do mieszkania Rakszawa
Klimatyzacja do domu Rakszawa
Klimatyzacja Rakszawa

Klimatyzacja do Twojego
domu w Rakszawie

W przypadku wyboru klimatyzacji do domu w Rakszawie warto zastanowić się, ile pomieszczeń bedzie ona schładzać. Przy większej powierzchni należy wziąć pod uwagę bardziej wydajne modele: 5,5 kW i 7 kW. Chcąc zadbać o komfort w całym domu w Rakszawie i okolicach, bardzo często klienci decydują się kilka mniejszych klimatyzatorów rozmieszczonych w różnych pomieszczeniach. Podczas wyboru jednostki split do domu, warto zastanowić się nad rozwiązaniem, jakim jest klimatyzator z funkcją pompy ciepła, który pozwoli nam ogrzać dom zarówno w przypadku okresów przejściowych (wiosna/jesień), jak i zimą - niektóre klimatyzatory potrafią ogrzewać pomieszczenia nawet przy zewnętrznej temperaturze wynoszącej -30°C.

Klimatyzacja do Twojej
firmy w Rakszawie

W obecnych czasach klimatyzacja w Rakszawskich firmach to już standard. Pozwala ona efektywnie pracować w komfortowych warunkach, niezależnie od tego, czy jest to praca biurowa, produkcja, czy sprzedaż. Zadbaj o swoich pracowników i klientów i zamów klimatyzator do swojej firmy w Rakszawie już dziś!

Klimatyzacja Stacjonarna Rakszawa
Klimatyzacja do mieszkania Rakszawa
Klimatyzacja do domu Rakszawa
Klimatyzacja Rakszawa

Montaż klimatyzacji
Rakszawa i okolice

Nasi specjaliści zamotnują klimatyzację w każdych warunkach w Rakszawie. Posiadając specjalistyczny sprzęt i uprawnienia jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób i w niedługim czasie uruchomić klimatyzację w Twoim mieszkaniu, domu, czy firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Serwis klimatyzatorów
w Rakszawie i okolicach

Wykonujemy przeglądy okresowe klimatyzatorów typu split wszystkich producentów. Przegląd okresowy polega na sprawdzeniu poprawności działania klimatyzacji, dokładnym czyszczeniu filtrów i odgrzybianiu całego systemu. Regularne wynywanie takich przeglądów jest niezbędne do dotrzymania warunków gwarancji producenta.

Przeglądy okresowe klimatyzatorów Rakszawa
Serwis klimatyzacji Rakszawa

Zafunduj sobie i bliskim odrobinę komfortu i zamów klimatyzator już teraz

Nasz specjalista dokona darmowej wyceny klimatyzatora

Montaż Klimatyzacji Rakszawa

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wybrać odpowiedni klimatyzator do mieszkania w Rakszawie?

  Wybór odpowiedniego klimatyzatora nie jest łatwy. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, jak np. kubatura pomieszczenia, ilość osób przebywających w pomieszczeniu, urządzenia wydzielające ciepło, okna, itd. Aby zrobić to odpowiednio, zalecamy kontakt z naszym specjalistą, który za darmo dobierze odpowiedni klimatyzator i jego moc, zaproponuje najlepszą cenę na Rakszawskim rynku.

 • Jak długo trzeba czekać na montaż klimatyzacji w Rakszawie?

  W naszej firmie standardowy okres oczekiwania na montaż klimatyzatora to zakres od 3 do 14 dni roboczych. W szczególnych przypadkach może się przedłużyć, co jest ustalane jeszcze przed złożeniem zamówienia.

 • Jak długo trwa montaż klimatyzacji w Rakszawie?

  W zależności od stopnia trudności montażu klimatyzatora, jest to zakres od 4 godzin do maksymalnie 2 dni roboczych (w skrajnych przypadkach).

 • Ile kosztuje klimatyzator stacjonarny w Rakszawie?

  Na koszt klimatyzacji składa się cena samego urządzenia i usługa montażu, która jest wyceniana indywidualnie. Koszt samego urządzenia jest zróżnicowany i uzależniony między innymi od jego mocy.

 • Jak często należy przeprowadzać przeglądy techniczne klimatyzacji?

  W zależności od producenta, aby dochować warunków gwarancji należy przeprowadzać przeglądy okresowe (czyszczenie filtrów i sprawdzenie poprawności działania urządzenia) w ilości minimum 1 rocznie (lub co X przepracowanych godzin).

Klimatyzacja Rakszawa i okolice

Pogoda w Rakszawie nie rozpieszcza. Ciągłe upały powodują, że mieszkańcom Leżajska coraz ciężej wytrzymać w swoich domach. Temperatury sięgają 35 stopni Celsjusza w cieniu, przez co domy i mieszkania w całej gminie Rakszawa nagrzewają się bardzo mocno. Wychodzimy naprzeciw wysokim temperaturom oferując mieszkańcom Rakszawy i okolic klimatyzatory bez konieczności długiego oczekiwania na dostawę i montaż. Już w ciągu 3 dni możemy zamontować klimatyzację w Rakszawie i okolicznych miejscowościach, tj: Brzóza Stadnicka, Węgliska, Dąbrówki, Smolarzyny, Żołynia, Zalesie, Medynia Głogowska, Trzeboś, Białobrzegi. Cała gmina Rakszawa objęta jest naszymi ekspresowymi usługami. Przyjedziemy na miejsce, doradzimy w wyborze odpowiedniego klimatyzatora, dostarczymy i zamontujemy sprzęt najszybciej, jak to możliwe - w przeciwieństwie do konkurencji, gdzie na montaż klimatyzacji trzeba czekać nawet dwa miesiące. Zapraszamy do kontaktu klientów z Rakszawy i okolic - już dzisiaj zamów swoją klimatyzację!