Klimatyzacja Kraków

Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów stacjonarnych

Klimatyzacja Kraków - kontakt telefon
Telefon:
+48 508 558 156
Klimatyzacja Kraków - kontakt email
Email:
kontakt@klimateraz.pl
Klimatyzacja Kraków - adres
KlimaTeraz.pl
Kraków, ul. Małysiaka 24
Bezpłatna wycena

Nasz specjalista przyjedzie, doradzi i wyceni odpowiedni dla Ciebie klimatyzator zupełnie za darmo

Najlepsza oferta

Otrzymasz najtańszą ofertę na klimatyzator na lokalnym rynku klimatyzatorów stacjonarnych

Dostawa i montaż

Nasza ekipa bezpłatnie dostarczy i zamontuje zamówiony klimatyzator stacjonarny

Klimatyzacja do Twojego
mieszkania w Krakowie

Jaki klimatyzator wybrać do mieszkania? Najprostszym i zarazem najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest klimatyzator ścienny typu SPLIT, którego jednostka wewnętrzna umieszczona jest na ścianie, a zewnętrzna montowana jest na balkonie. Warto w tym przypadku zadbać o swój komfort i wybrać model klimatyzatora, który nie będzie nadmiernie hałasował i jednocześnie wystarczająco dobrze schłodzi mieszkanie w Krakowie w upalne dni.

Klimatyzacja Kraków
Klimatyzacja do mieszkania Kraków
Klimatyzacja do domu Kraków
Klimatyzacja Kraków

Klimatyzacja do Twojego
domu w Krakowie

W przypadku wyboru klimatyzacji do domu w Krakowie warto zastanowić się, ile pomieszczeń bedzie ona schładzać. Przy większej powierzchni należy wziąć pod uwagę bardziej wydajne modele: 5,5 kW i 7 kW. Chcąc zadbać o komfort w całym domu w Krakowie i okolicach, bardzo często klienci decydują się kilka mniejszych klimatyzatorów rozmieszczonych w różnych pomieszczeniach.

Klimatyzacja do Twojej
firmy w Krakowie

W obecnych czasach klimatyzacja w Krakowskich firmach to już standard. Pozwala ona efektywnie pracować w komfortowych warunkach, niezależnie od tego, czy jest to praca biurowa, produkcja, czy sprzedaż. Zadbaj o swoich pracowników i klientów i zamów klimatyzator do swojej firmy w Krakowie już dziś!

Klimatyzacja Stacjonarna Kraków
Klimatyzacja do mieszkania Kraków
Klimatyzacja do domu Kraków
Klimatyzacja Kraków

Montaż klimatyzacji
Kraków i okolice

Nasi specjaliści zamotnują klimatyzację w każdych warunkach w Krakowie. Posiadając specjalistyczny sprzęt i uprawnienia jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób i w niedługim czasie uruchomić klimatyzację w Twoim mieszkaniu, domu, czy firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Serwis klimatyzatorów
w Krakowie i okolicach

Wykonujemy przeglądy okresowe klimatyzatorów typu split wszystkich producentów. Przegląd okresowy polega na sprawdzeniu poprawności działania klimatyzacji, dokładnym czyszczeniu filtrów i odgrzybianiu całego systemu. Regularne wynywanie takich przeglądów jest niezbędne do dotrzymania warunków gwarancji producenta.

Przeglądy okresowe klimatyzatorów Kraków
Serwis klimatyzacji Kraków

Zafunduj sobie i bliskim odrobinę komfortu i zamów klimatyzator już teraz

Nasz specjalista dokona darmowej wyceny klimatyzatora

Sprawdź, co piszą o nas klienci
Montaż Klimatyzacji Kraków

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wybrać odpowiedni klimatyzator do mieszkania w Krakowie?

  Wybór odpowiedniego klimatyzatora nie jest łatwy. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, jak np. kubatura pomieszczenia, ilość osób przebywających w pomieszczeniu, urządzenia wydzielające ciepło, okna, itd. Aby zrobić to odpowiednio, zalecamy kontakt z naszym specjalistą, który za darmo dobierze odpowiedni klimatyzator i jego moc, zaproponuje najlepszą cenę na Krakówim rynku.

 • Jak długo trzeba czekać na montaż klimatyzacji w Krakowie?

  W naszej firmie standardowy okres oczekiwania na montaż klimatyzatora to zakres od 3 do 14 dni roboczych. W szczególnych przypadkach może się przedłużyć, co jest ustalane jeszcze przed złożeniem zamówienia.

 • Jak długo trwa montaż klimatyzacji w Krakowie?

  W zależności od stopnia trudności montażu klimatyzatora, jest to zakres od 4 godzin do maksymalnie 2 dni roboczych (w skrajnych przypadkach).

 • Ile kosztuje klimatyzator stacjonarny w Krakowie?

  Na koszt klimatyzacji składa się cena samego urządzenia i usługa montażu, która jest wyceniana indywidualnie. Koszt samego urządzenia jest zróżnicowany i uzależniony między innymi od jego mocy.

 • Jak często należy przeprowadzać przeglądy techniczne klimatyzacji?

  W zależności od producenta, aby dochować warunków gwarancji należy przeprowadzać przeglądy okresowe (czyszczenie filtrów i sprawdzenie poprawności działania urządzenia) w ilości minimum 1 rocznie (lub co X przepracowanych godzin).

Klimatyzacja Kraków i okolice

Lato w Krakowie może być wyzwaniem. Wysokie temperatury sprawiają, że życie bez klimatyzacji staje się trudne, zwłaszcza gdy słupek rtęci przekracza 30 stopni Celsjusza. Mieszkania i domy w Krakowie oraz w całym powiecie krakowskim szybko się nagrzewają, co może być niekomfortowe dla mieszkańców. Rozumiemy te problemy i oferujemy szybką pomoc, dostarczając klimatyzatory bez długiego oczekiwania na instalację. Możemy zamontować klimatyzację w Krakowie i jego okolicach, w tym w dzielnicach takich jak: Podgórze, Krowodrza, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Dębniki, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta, Stare Miasto, oraz w innych, mniej znanych lokalizacjach. Dodatkowo, rozszerzamy naszą ofertę na miejscowości i miasta w pobliżu Krakowa, w tym: Wieliczka, Skawina, Myślenice, Swoszowice, Zabierzów, Niepołomice, Wadowice, Bochnia, Chrzanów, Skała. Nasze usługi są dostępne dla całego powiatu krakowskiego oraz sąsiednich miast i miejscowości, oferujemy doradztwo w wyborze najlepszego rozwiązania, dostawę i montaż urządzeń w możliwie najkrótszym czasie. W przeciwieństwie do konkurencji, nie musisz czekać miesiącami na montaż klimatyzacji. Skontaktuj się z nami, aby już dziś zamówić klimatyzację dla swojego domu lub biura!