Klimatyzacja Tarnów

Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów stacjonarnych

Klimatyzacja Tarnów - kontakt telefon
Telefon:
+48 508 558 156
Klimatyzacja Tarnów - kontakt email
Email:
kontakt@klimateraz.pl
Klimatyzacja Tarnów - adres
KlimaTeraz.pl
Tarnów, ul. Krakowska
Bezpłatna wycena

Nasz specjalista przyjedzie, doradzi i wyceni odpowiedni dla Ciebie klimatyzator zupełnie za darmo

Najlepsza oferta

Otrzymasz najtańszą ofertę na klimatyzator na lokalnym rynku klimatyzatorów stacjonarnych

Dostawa i montaż

Nasza ekipa bezpłatnie dostarczy i zamontuje zamówiony klimatyzator stacjonarny

Klimatyzacja do Twojego
mieszkania w Tarnowie

Jaki klimatyzator wybrać do mieszkania? Najprostszym i zarazem najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest klimatyzator ścienny typu SPLIT, którego jednostka wewnętrzna umieszczona jest na ścianie, a zewnętrzna montowana jest na balkonie. Warto w tym przypadku zadbać o swój komfort i wybrać model klimatyzatora, który nie będzie nadmiernie hałasował i jednocześnie wystarczająco dobrze schłodzi mieszkanie w Tarnowie w upalne dni.

Klimatyzacja Tarnów
Klimatyzacja do mieszkania Tarnów
Klimatyzacja do domu Tarnów
Klimatyzacja Tarnów

Klimatyzacja do Twojego
domu w Tarnowie

W przypadku wyboru klimatyzacji do domu w Tarnowie warto zastanowić się, ile pomieszczeń bedzie ona schładzać. Przy większej powierzchni należy wziąć pod uwagę bardziej wydajne modele: 5,5 kW i 7 kW. Chcąc zadbać o komfort w całym domu w Łańcucie i okolicach, bardzo często klienci decydują się kilka mniejszych klimatyzatorów rozmieszczonych w różnych pomieszczeniach.

Klimatyzacja do Twojej
firmy w Tarnowie

W obecnych czasach klimatyzacja w Tarnowskich firmach to już standard. Pozwala ona efektywnie pracować w komfortowych warunkach, niezależnie od tego, czy jest to praca biurowa, produkcja, czy sprzedaż. Zadbaj o swoich pracowników i klientów i zamów klimatyzator do swojej firmy w Tarnowie już dziś!

Klimatyzacja Stacjonarna Tarnów
Klimatyzacja do mieszkania Tarnów
Klimatyzacja do domu Tarnów
Klimatyzacja Tarnów

Montaż klimatyzacji
Tarnów i okolice

Nasi specjaliści zamotnują klimatyzację w każdych warunkach w Tarnowie. Posiadając specjalistyczny sprzęt i uprawnienia jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób i w niedługim czasie uruchomić klimatyzację w Twoim mieszkaniu, domu, czy firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Serwis klimatyzatorów
w Tarnowie i okolicach

Wykonujemy przeglądy okresowe klimatyzatorów typu split wszystkich producentów. Przegląd okresowy polega na sprawdzeniu poprawności działania klimatyzacji, dokładnym czyszczeniu filtrów i odgrzybianiu całego systemu. Regularne wynywanie takich przeglądów jest niezbędne do dotrzymania warunków gwarancji producenta.

Przeglądy okresowe klimatyzatorów Tarnów
Serwis klimatyzacji Tarnów

Zafunduj sobie i bliskim odrobinę komfortu i zamów klimatyzator już teraz

Nasz specjalista dokona darmowej wyceny klimatyzatora

Sprawdź, co piszą o nas klienci
Montaż Klimatyzacji Tarnów

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wybrać odpowiedni klimatyzator do mieszkania w Tarnowie?

  Wybór odpowiedniego klimatyzatora nie jest łatwy. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, jak np. kubatura pomieszczenia, ilość osób przebywających w pomieszczeniu, urządzenia wydzielające ciepło, okna, itd. Aby zrobić to odpowiednio, zalecamy kontakt z naszym specjalistą, który za darmo dobierze odpowiedni klimatyzator i jego moc, zaproponuje najlepszą cenę na Tarnowskimm rynku.

 • Jak długo trzeba czekać na montaż klimatyzacji w Tarnowie?

  W naszej firmie standardowy okres oczekiwania na montaż klimatyzatora to zakres od 3 do 14 dni roboczych. W szczególnych przypadkach może się przedłużyć, co jest ustalane jeszcze przed złożeniem zamówienia.

 • Jak długo trwa montaż klimatyzacji w Tarnowie?

  W zależności od stopnia trudności montażu klimatyzatora, jest to zakres od 4 godzin do maksymalnie 2 dni roboczych (w skrajnych przypadkach).

 • Ile kosztuje klimatyzator stacjonarny w Tarnowie?

  Na koszt klimatyzacji składa się cena samego urządzenia i usługa montażu, która jest wyceniana indywidualnie. Koszt samego urządzenia jest zróżnicowany i uzależniony między innymi od jego mocy.

 • Jak często należy przeprowadzać przeglądy techniczne klimatyzacji?

  W zależności od producenta, aby dochować warunków gwarancji należy przeprowadzać przeglądy okresowe (czyszczenie filtrów i sprawdzenie poprawności działania urządzenia) w ilości minimum 1 rocznie (lub co X przepracowanych godzin).

Klimatyzacja Tarnów i okolice

Lato w Tarnowie często przynosi upały, które mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie i komfort mieszkania. Temperatury często przekraczają 30 stopni Celsjusza, co sprawia, że domy i mieszkania mogą stać się nieznośnie gorące. Rozumiemy te wyzwania i oferujemy mieszkańcom Tarnowa oraz okolicznych miejscowości szybką i skuteczną pomoc w postaci nowoczesnych klimatyzatorów. Nasza oferta obejmuje montaż klimatyzacji w Tarnowie i jego dzielnicach, takich jak: Mościce, Strusina, Jasna, Grabówka, Zbylitowska Góra, Krzyż, Świerczków, Zabłocie, Sobów, Gumniska, Osiedle, jak również w bliskich okolicach miasta, w miejscowościach takich jak: Mościce, Zgłobice, Tuchów, Żabno, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Wojnicz, Ryglice, Radłów, Brzesko. Jesteśmy dostępni dla szerokiej gamy klientów i zapewniamy kompleksowe usługi, od doradztwa w wyborze najlepszego urządzenia, przez dostawę, aż po szybki montaż. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, klimatyzacja w Twoim domu lub biurze może stać się rzeczywistością w bardzo krótkim czasie, bez miesięcznych oczekiwań na instalację, jak to ma miejsce u niektórych konkurentów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i zaplanować montaż klimatyzacji!